rysunektechniczny
foto foto

O ARCHITEKTACH ARTE PROFESSIONE
Założycielką i właścicielką firmy Arte Professione jestem ja - Agnieszka Koszowska. Z wykształcenia projektant wnętrz, Bydgoszcz - moje miejsce na Ziemi. To właśnie tu z powodzeniem realizuję większość pomysłów. Tworzę wnętrza o wyraźnych kadrach, którym towarzyszy jakaś opowieść - o życiu, o ludziach. Lubię miejsca autentyczne o prawdziwej treści, beż zbędnych ozdobników.

Od początku istnienia firmy, tj. od 2011 r. stawiam na rozwój. Co roku uczestniczę w największych imprezach branżowych, odwiedzam targi wnętrzarskie, zawsze tropiąc najnowsze trendy. Pracownia Arte Professione to nie tylko moja osoba projektanta wnętrz, to doświadczony zespół, na który składa się grafik, dekorator, wykonawcy i montażyści.

I co ważne, nie inwestuję w reklamę. Nasze usługi doceniło już wielu Klientów, dlatego 9/10 z nich trafia do nas z polecenia. Co jest dla mnie najdoskonalszym dowodem, na to że jako architekt wnętrz znakomicie trafiam w ich gusta. Poznanie upodobań i przyzwyczajeń Klientów to w tym przypadku jeden z ważniejszych etapów w całym projekcie.

Klient może się po mnie spodziewać profesjonalnej obsługi na wysokim poziomie. Nadrzędną wartością jest dla mnie oryginalna i funkcjonalna kompozycja przestrzeni dostosowana do cech użytkowników. Zdobyte doświadczenie gwarantuje profesjonalne podejście do każdego projektu. Zaufanie i zadowolenie Klientów to sukces nie mniejszy niż sama radość jaką niesie praca architekta wnętrz. Dlatego też, dokładam wszelkich starań aby nasi klienci znaleźli odzwierciedlenie swoich marzeń w realnych wnętrzach.
Edukacja:
 
- Uniwersytet im. M.Kopernika w Toruniu
kierunek: Ochrona Dóbr Kultury
specjalność: Zabytkoznawstwo dzieł sztuki
 
- Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
w Poznaniu
kierunek: Aranżacja wnętrz
 
- Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
kierunek: Projektowanie wzornicze produktu
 
- Akademia Efektywnego Projektowania
Doświadczenie i referencje:
 
- redaktor magazynu ”Dekoratorium”
 
- współautorka tekstów do folderu MAGNAT ”Magia Szlachetnych Barw”
 
- indywidualne projekty wnętrz i mebli
 
- udział w licznych konkursach
m.in. ”Kreacje z natury” marki Barlinek
zakwalifikowanie się do II etapu
 
- udział w prestiżowych targach branżowych krajowych i zagranicznych
 
- udział w warsztatach kreatywnych
facebook
COPYRIGHT © 2013 - 2017, ARTE PROFESSIONE CREATED BY MATEUSZ KOSZOWSKI
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.