rysunektechniczny
foto foto

OFERTA PROJEKTOWANIA I ARANŻACJI WNĘTRZ
Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem oraz aranżacją wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, w tym sklepów i salonów sprzedaży, witryn sklepowych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej, wnętrz biurowych i sal konferencyjnych, przestrzeni open-space , restauracji, hoteli, pensjonatów.

Głównym obszarem naszego działania w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz jest Bydgoszcz. Oczywiście bardzo chętnie podejmujemy się zadań na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość trendów w architekturze i designie gwarantuje profesjonalne wykonanie powierzonego nam zlecenia. Aby zachować świeżość oferowanych przez nas usług projektowania wnętrz podnosimy kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych, na bieżąco uczestniczymy w prestiżowych targach branżowych, a także rywalizujemy w licznych konkursach.

Szczególną uwagę przywiązujemy do komunikacji i budowania dobrych wzajemnych relacji, co przekłada się pozytywnie na efekt końcowy. Nie ulegamy trendom cenowym rynku, nasze biuro aranżacji wnętrz Bydgoszcz oferuje zawsze atrakcyjne stawki za usługi utrzymując wysoki standard obsługi klienta.

Nasi architekci dokładają wszelkich starań aby projekt wnętrz był na możliwie najwyższym poziomie, nie zapominając, iż powinien być skrojony na miarę potrzeb użytkownika. Dbamy aby nasze prace były niepowtarzalne, a zrealizowane projekty wnętrz ściśle spersonalizowane. Nasi projektanci wnętrz nie działają z przypadku, dbają aby projekt był pomysłowy, spójny, funkcjonalny i konsekwentny.
OFERUJEMY:- Konsultacje
na które serdecznie zapraszamy do naszego biura aranżacji wnętrz w Bydgoszczy. Jest to pierwszy etap przygotowania się do przeprowadzenia remontu większego lub mniejszego. Na tym etapie wymagania naszego klienta zostają przełożone na koncept prac, dzięki czemu klient dostaje dokładnie to, czego oczekuje.


- Metamorfoza wnętrza
jeśli obecna aranżacja lub rozkład wnętrz nie jest satysfakcjonujący, przygotujemy projekt wdrażający pożądane zmiany danej przestrzeni.


- Projekt koncepcyjny
jeśli szukasz dobrego pomysłu na swoje wnętrze. Ideą jest ustalenie funkcji i układu pomieszczeń. Na tym etapie określamy projekt elektryki i hydrauliki oraz sufitów podwieszanych. Ten model projektu przeprowadzany jest w formie rzutów płaskich 2D.


- Projekt kompleksowy z wizualizacją 3D
jeśli klient chciałby zobaczyć efekt prac zanim zostaną one wykonane. Ten rodzaj projektu zawiera w sobie projekt koncepcyjny wzbogacony o szczegółowy dobór elementów wyposażenia wnętrza, indywidualny projekt mebli, dobór kolorystyki i okładzin ściennych. Projekt zamyka teczka projektowa, w której zawarta zostaje specyfikacja zastosowanych materiałów, dokumentacja wymiarowa dla wykonawców oraz wizualizacja 3D.


- Zmiany deweloperskie
jest to oferta skierowana do inwestorów, którzy mają jeszcze możliwość zmian wyglądu mieszkania krótko po jego zakupie. Tego rodzaju projekt polega na przekształceniom i aranżacji wnętrz uwzględniając przede wszystkim układ funkcjonalny z naniesionymi uwagami względem elektryki i hydrauliki.


- Projekty elewacji budynków mieszkalnych, publicznych, handlowych, itp.

- Sesje zdjęciowe nieruchomości

- Projekt i aranżacja witryn sklepowych
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w naszym biurze aranżacji wnętrz Bydgoszcz, na którym zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami odnośnie wyglądu wnętrza i porozmawiamy o wstępnym zakresie prac projektowych.

facebook
COPYRIGHT © 2013 - 2017, ARTE PROFESSIONE CREATED BY MATEUSZ KOSZOWSKI
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.